1Kw Hány Le

1Kw Hány Le

Forma 1 Holland Nagydíj

Wednesday, 08-Jun-22 00:46:04 UTC

Carlos Sainz Sebastian Vettel Pierre Gasly Lando Norris George Russell A Holland Nagydíj szombati napja - Galéria Gphírek 2021. 04, 19:30 forma-1-es galéria Verstappen nagyon megverte a Mercedeseket, Sainz összetörte a Ferrarit az időmérő előtt Gphírek 2021. 04, 13:05 Max Verstappen több mint fél másodperces különbséggel végzett az élen a Holland Nagydíj harmadik szabadedzésén, ám ehhez csapattársa segítsége is kellett. Carlos Sainz balesetet szenvedett, így az sem biztos, hogy az időmérőn egyáltalán részt vehet. Az F1-es pilótapiacon kezdhet újabb háborúba a Red Bull és a Mercedes Gphírek 2021. 04, 08:34 Újabb fronton csatározhat egymással a Red Bull és a Mercedes, miután mindkét csapat saját támogatottjának szeretne másik istállónál ülést biztosítani 2022-re. Az Alfa Romeónál és a Williamsnél vannak még kiadó helyek, előbbinél Kimi Räikkönen csapattársa is távozhat. Christian Horner Frederic Vasseur Alexander Albon Nyck de Vries Red Bull Racing Williams Alfa Romeo Racing A Mercedes erőssége Verstappen malmára hajtja a vizet hazai pályáján?

F1: Holland Nagydíj, 3. szabadedzés - NSO

Hamiltont kifütyülték, de ő megdicsérte a holland szurkolókat Max Verstappen, Lewis Hamilton és Valtteri Bottas is méltatta a Holland Nagydíj időmérőjén uralkodó hangulatot, a hétszeres világbajnok annak ellenére is köszönetet mondott, hogy néhányan kifütyülték. Vasárnap mindhárman nehéz versenyre számítanak.

• Holland Nagydíj
  • Vásárlás: Modell-hobby Játék autópálya és tartozékai - Árak összehasonlítása, Modell-hobby Játék autópálya és tartozékai boltok, olcsó ár, akciós Modell-hobby Játék autópályák és tartozékaik
  • Otp omega bamosz
  • Jó reggelt szerelmem gif pfp
  • Női óra rose gold and silver

Forma-1 Holland Nagydíj - A vasárnapi verseny eredménye és a vb-pontversenyek állása - alon.hu

A hazai közönség előtt szereplő Max Verstappen, a Red Bull versenyzője nyerte a Forma-1-es Holland Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat majd az élről. A 23 éves holland pilótának ez az idei hatodik és pályafutása 10. pole pozíciója, sikerét a zandvoorti pályán hatalmas üdvrivalgással ünnepelte a túlnyomó részt narancssárgába öltözött szurkolótábor. Verstappen mögött - 38 ezredmásodperccel lemaradva - a címvédő és hétszeres világbajnok brit Lewis Hamilton (Mercedes) végzett másodikként, míg a harmadik rajtkocka a másik Mercedest vezető finn Valtteri Bottasé lett. A koronavírus-fertőzés miatt ezt a futamot kihagyni kénytelen Kimi Räikkönent helyettesítő Robert Kubica a 18. pozíciót szerezte meg, a négyszeres vb-győztes német Sebastian Vettel (Aston Martin), valamint Verstappen csapattársa, a mexikói Sergio Pérez pedig meglepetésre már az időmérő első szakaszában kiesett. A kvalifikációt kétszer voltak kénytelenek félbeszakítani, mindkét alkalommal piros zászlóval, előbb ugyanis George Russell, a Williams brit versenyzője, majd pedig csapattársa, a kanadai Nicholas Latifi csúszott ki és csapódott a gumifalba.

Olaszország: La Gazzetta dello Sport: "Max Verstappen győzött otthon, a publikum pedig hatalmas üvöltésben tört ki és narancsszínű ködbe került. " Corriere dello Sport: "Max Verstappen nyerte a Holland Nagydíjat és ezzel visszavette a vezetést is összetettben. A Red Bull földesúra a pole pozíciótól kezdve uralta a futamot. " Tuttosport: "Max Verstappen győzött a Holland GP-n, s ezzel az összetett élére ugrott" Spanyolország: Marca: "Verstappen ragyogott otthon és ismét ő az éllovas" As: "Verstappen nemzeti fiesztája. Mad Max Zandvoortban aratott hibátlan győzelmével a legfelső lépcsőfokra lépett, Hamilton elé. " Franciaország: L'Équipe: "Várták tőle és meg is csinálta. Max Verstappen vasárnap megnyerte a Holland Nagydíjat, így ő emelhette magasba a trófeát a dobogó tetején. " Ausztria: Kronen Zeitung: "A Red Bull pilótája, Max Verstappen vasárnap megnyerte hazai futamát Lewis Hamilton előtt, s ezzel visszavette az első helyet a brittől a világbajnoki pontversenyben. Az átépített pályán 36 év után ez volt az első F1-es verseny, a holland pedig 70 ezer lelkes szurkoló előtt idei hetedik győzelmét aratta. "

Holland Nagydíj

68 Max Verstappen 10 Lewis Hamilton 6 Valaki más 2 Charles Leclerc 1 Pierre Gasly 0 Valtteri Bottas Nagyon úgy fest, hogy a hétszeres világbajnok egy újabb kiállásra a bokszba látogat, elmondása szerint ugyanis nem bírják a közepesek a futam végéig. Az újonc japán is technikai hiba áldozata lett az AlphaTaurival. Nem az ő versenye volt ez.... akkor Verstappen átveszi a vezetést Hamiltontól az összetettben, méghozzá három ponttal. Van még azonban hátra 22 kör. A címvédő hátránya már közel négy másodperc Verstappenhez képest. Úgy látszik, ma egyszerűen nincs válasza a Mercedesnek a Red Bull tempójára. Na nem az élmezőnyből kell keresnünk, ugyanis a sereghajtó HAAS versenyzője, Nyikita Mazepin szállt ki autójából a bokszban. Hiába próbálnak fogást találni Hamiltonék Verstappenen, ma a Red Bull minden kísérletet visszavert eddig. Három másodperc Verstappen előnye, Hamiltonnak a lágyabb gumival kell a pályán megelőznie a tartósabb, de lassabb keveréken haladó hollandot. Gyors csere volt (2, 1 mp), simán visszajött a holland Hamilton elé.