1Kw Hány Le

1Kw Hány Le

Szoboszlai Dominik Neymar: Neymar Nem Örült Szoboszlai Válaszának | Esti Újság - Hírek És Bulvár Minden Mennyiségben

Wednesday, 08-Jun-22 01:52:52 UTC

2021-11-05 07:00 | Nézettség: 335 Szoboszlai Dominik legszebb mozdulataiból készült egy 3 perces összeállítás, melyben már szerepel a PSG-nek lőtt tizenegyes gólja is. A videó azt követpően jelent meg, hogy labdarúgó Bajnokok Ligája A-csoportjában az RB Leipzig 2–2-es döntetlent játszott a PSG-vel. Az egy pont megszerzésében a magyar klasszisnak nagy szerepe volt. Szoboszlai Dominik az 59. percben csereként lépett pályára, kihagyott egy óriási lehetőséget de a 92. percben büntetőből szerzett góljával mentett meg egy pontot a Lipcse. Neymar megpróbálta megzavarni a magyar válogatott támadó középpályását a tizenegyes előtt, de akciójának csak rengeteg mém lett az eredménye. A mérközés után Szoboszlai mesélte el, mit is mondott neki Neymar. Az az UEFA hivatalos Twitter-oldala is beszámolt a tzenegyes előtt történtekről, Dominikot szó szerint idézve: "Megkérdezte, biztosan berúgom-e a büntetőt, én pedig válaszoltam, hogy igen. Majd visszakérdezett: biztos? Annyit mondtam, hogy sosem hibázok! "

1. Neymar: Szoboszlaiban benne van a lehetőség, hogy naggyá váljon | M4 Sport
  2. Szoboszlai elárulta, mit mondott neki Neymar a tizenegyese előtt | M4 Sport
  3. Neymar: Belövöd? Szoboszlai: Sosem hibázok! | hirado.hu
  4. El: Szoboszlai és Orbán is majdnem hős lett - NB1.hu
  5. Neymar csapattársa lehet Szoboszlai Dominik? | Alfahír
  6. Neymar nem örült Szoboszlai válaszának | Esti újság - Hírek és Bulvár minden mennyiségben

Neymar: Szoboszlaiban benne van a lehetőség, hogy naggyá váljon | M4 Sport

Szoboszlai elárulta, mit mondott neki Neymar a tizenegyese előtt | M4 Sport

A fordulást követően felpörögtek az események, az 56. percben Christopher Nkunku harcolt ki büntetőt, Silva 11-esét azonban óriási bravúrral védte Juan Musso, aki a kipattanóra érkező Orbán fejesét is kitolta a léc alól. Egy perc múlva azonban már ő is tehetetlen volt: Angelino balról érkező beadására ismét Orbán érkezett, az előle menteni igyekvő Davide Zappacostáról azonban öt méterről saját kapujába pattant a labda, 1–1! A 73. minutumban Domenico Tedesco pályára küldte Szoboszlait is, aki bő 20 perc alatt többet csinált, mint a lecserélt Dani Olmo. A 83. percben Angelino beadását fejelte az ötös jobb sarkáról a lécre, a hajrában pedig a 16-os bal csücskéről leadott életerős löketét tolta szögletre a vendégek kapusa. Az eredmény azonban nem változott, így a továbbjutás kérdése az egy hét múlva esedékes visszavágón dől majd el. Európa-liga Negyeddöntő, 1. mérkőzés RB Leipzig–Atalanta 1–1 (0–1) Gólszerző: Zappacosta (öngól, 57. ), ill. Zapata (14. ). (Borítókép: Getty Images Hungary)

Neymar: Belövöd? Szoboszlai: Sosem hibázok! | hirado.hu

1. Kiadó albérlet balatonalmádi
  2. Neymar csapattársa lehet Szoboszlai Dominik? | Alfahír
  3. Kalandra fel marceline
  4. Szerelmes fantasy filme online

El: Szoboszlai és Orbán is majdnem hős lett - NB1.hu

video Hány milliárd forintot ér a legjobb magyar focista? 2022. január 6. 18:50 24 milliárd forintot ér Szoboszlai Dominik - a svájci székhelyű Sporttudományok Nemzetközi Központjának számításai szerint. A 21 éves középpályás az ő listájukon Neymart is megelőzi. # fókusz # szoboszlai dominik # neymar # dzsuzsák balázs # legdragabb focistak

Neymar csapattársa lehet Szoboszlai Dominik? | Alfahír

It probably would have been a different game had we scored the second after taking the lead. " #WeAreLeipzig — RB Leipzig English (@RBLeipzig_EN) November 3, 2021 Kiemelte, elsősorban a pozitívumokat kell továbbvinniük a meccsből. Azt biztos nem a pozitívumok közé sorolja, hogy a mérkőzésen Willi Orban könnyebb combsérülést szenvedett, a szünetben le kellett cserélni, és valószínűleg kihagyja a Dortmund elleni hétvégi bajnokit. A San Marino és Lengyelország elleni VB-selejtezős szereplése is kérdéses. " A mai meccsből többet is kihozhattunk volna. Pozitívum, hogy a végsőkig küzdöttünk, és nagyon meggyőzően futballoztunk, különösen az első félidőben. Erre szeretnénk építeni a BVB ellen " – értékelt a meccs után Szoboszlai Dominik a lipcseiek Twitter-oldalán. Dominik #Szoboszlai: "The equaliser was extremely important. Of course there was a bit of pressure taking the penalty and Donnarumma is also a great keeper. But I stayed focused and I'm happy to have helped the team with the goal. "

UEFA Bajnokok Ligája A "különösen kiábrándító" meccs és a megérdemelt vereség - értékeltek az edzők a Bajnokok Ligájában TEGNAP 08:01 A Salzburgból olyan játékosok kerültek ki az utóbbi években, mint például Naby Keita, Sadio Mane, Kevin Kampl, Erling Haaland vagy a magyar kapus, Gulácsi Péter. A Salzburg az osztrák másodosztályban fiókcsapattal is rendelkezik, így Szoboszlai is a Lieferingben kezdett felnőtt szinten játszani. Néhány hónapon keresztül aztán úgy tűnhetett, hogy bekerülhet a Salzburgba is, de aztán a 2018/19-es idény elején visszakerült a másodosztályba. Itt viszont hamar kiderült, hogy az előző idényben szerzett 10 gólja és 7 gólpassza nem véletlen volt, így már 9 meccs után visszakerült a Salzburgba, ahol utána már ki se lehetett robbantani a kezdőből. Eleinte a csapat 4-3-2-1-es formátumban lépett pályára, ahol Szoboszlai a középpályás hármas jobb oldalán szerepelt és lubickolt a szerepben. Az idény végéig 20-szor játszhatott és végül 5 góllal és 6 gólpasszal zárt, mindössze 18 évesen.

Ha képes lesz növelni a játéka tempóján, akkor a világ egyik legjobb tízese lehet belőle. Remekül lát a pályán, kiemelkedő a technikája és a fizikai adottságai is, mindemelett pedig remek a mentalitása is, ezzel pedig kevesen rendelkeznek egyszerre. A jövőben képes lehet dominálni a pályán. Általában a bal oldali félterületre mozog ki, de egyértelműen tízest játszik. Tud a jobboldalon is játszani, sőt még nyolcasként is. Amikor először kezdtünk el együtt dolgozni elég kemény voltam vele egy interjúja miatt. Megkérdezték tőle, hogy nyolcasnak vagy tízesnek gondolja magát és ő azt mondta, hogy nyolcasnak. Utána mondtam neki, hogy felejtse el, neki a tízesben kell játszania. " Szoboszlai Dominik pedig jó diák módjára megfogadta a mentora tanácsait és az elmúlt 2 szezonban látványos fejlődést mutatott a labda nélküli játékában is. Már a Salzburgban a csapat legjobbja volt a letámadásokat illetően is, de a hosszú kihagyása ellenére már a Lipcsében is meg tudta mutatni, hogy lehet rá számítani.

A januári csapatváltás után a teljes tavaszi szezont kénytelen volt kihagyni a magyar támadó, és az ősszel sem sikerült stabilan a kezdőcsapatba verekednie magát, annak ellenére, hogy nyártól már újra Marsch kezei alatt dolgozhat. Hozzá kell tenni, hogy az egész lipcsei csapat egyelőre rázós őszt produkál és csak keresik a stabilitásukat. Egyelőre az amerikai edző még nem igazán találta meg azt a formációt, amiben tartósan jól tudna teljesíteni a csapata, ezt pedig Szoboszlai is megszenvedi. A magyar játékos eddig már a 4-2-3-1-es felállásban mindkét oldali támadó középpályás pozíciójában megfordult, de a 3-4-2-1-ben a csatár mögötti bal oldali támadóként is szerepelt már. A mutatói mindenesetre nem estek vissza, sőt, 81 percenként szerez gólt, vagy ad gólpasszt, ami kiemelkedően jónak számít. A Red Bull filozófiáját ismerve Dominik nagyon jó helyen van, hiszen nem valószínű, hogy a lassú rajt ellenére Jesse Marsch menesztésén gondolkodnának. A nyáron amúgy is nagy átalakításon esett át a Lipcse, hiszen Nagelsmann mellett elvesztették a legjobbjaikat Dayot Upamecano, Marcel Sabitzer és Ibrahima Konate személyében.

Korábban az edző az Athleticnek így jellemezte a magyar játékosát: "Egyértelműen a jobb lába a legnagyobb erőssége, bármikor odarúgja a labdát, ahova akarja, ugyanakkor fizikálisan is rendben van, egész meccsen képes futni, ráadásul gyors is. Egy ilyen játékos esetében mindig az a legnehezebb, hogy ne csak mindig a jobb lábával próbáljon érvényesülni. Fontos, hogy Dominik kihasználja a testi erejét és az agresszivitását is labdával és anélkül is. A mai kor David Beckhamjeként jellemezném. Beckham is zseniális rúgótechnikával rendelkezett, de Dominik sokkal többféleképpen tud rúgni, sőt erősebb is a lövése. Fontos, hogy tudja még fejleszteni az intenzitását, a labda elleni védekezést és hogy mindeközben oda tudjon érni a tizenhatoshoz is. A fizikai képességei kiválóak, bármit kérek tőle azt a teste bírni fogja: erős és gyors is. Az, hogy mire viszi csak az eltökéltségén fog múlni. Fontos, hogy ne csak egy jól passzoló játékos akarjon lenni. A labda nélküli játékban kell még sokat fejlődnie.